Co robimy?

Jesteś tutaj

Kompleksowy Marketing Internetowy

Cube Group to agencja digital marketingowa z nastawieniem na performance i przełożenie działań na efekty biznesowe. Koncentrujemy się na mierzalnych efektach, jasno wskazujących skuteczność prowadzonych przez nas działań. Realizujemy kompleksowe działania digital, dzięki którym wspieramy naszych Klientów w osiąganiu nawet najtrudniejszych celów biznesowych. Posiadamy najszersze na rynku portfolio usług in house – od tworzenia spólnej i długoterminowej strategii digital, poprzez planowanie i zakup najlepszych mediów (SEM (PPC + SEO), content marketing, afiliacja, e-mail marketing, programmatic itd.), przygotowywanie kreacji digitalowych, analizę użyteczności stron WWW (UX, UI), Data Analytics i Data Science, aż po raportowanie efektów i rekomendację, jak je skalować. Zatrudniamy najlepszych specjalistów z każdej dziedziny reklamy w internecie, którzy pracują w ramach interdyscyplinarnych zespołów klienckich.

W ramach współpracy zapewniamy m.in.:

  • dobór i analizę grup docelowych komunikacji,
  • opracowanie strategii reklamowej oraz wizerunkowej,
  • dobór mediów i kluczowych partnerów,
  • przygotowywanie kreacji reklamowych,
  • testy skuteczności kreacji i mediów,
  • realizację zasadniczej kampanii,
  • optymalizację prowadzonych działań reklamowych,
  • bieżące raportowanie wyników,
  • wskazywanie wniosków dla przyszłych działań e-marketingowych
  • stałe wsparcie merytoryczne.

Budowanie i realizacja strategii adekwatnej do celów biznesowych i potrzeb Klienta jest jedną z naszych kluczowych kompetencji. Podchodzimy do tego procesu całościowo, kontekstowo i wieloetapowo: rozpoczynając od dokładnego poznania Klienta i jego obecnej sytuacji, poprzez wyznaczenie celów krótko- i długoterminowych, budowę strategii, dobór właściwych kanałów marketingowych, po jej ewaluację.

Nadrzędnym celem prowadzonych przez nas działań online, jako agencji performance marketingowej, jest maksymalizacja długoterminowej efektywności. Dlatego w zakres realizowanych przez nas usług wchodzi realizacja szerokich analiz, pozwalających na skuteczną optymalizację oraz wzrost konwersji, ROI, CAC i LTV.

Nierozłącznym elementem działań marketingowych jest technologia. Już teraz martech uznawany jest za kluczowy dla przyszłości marketingu, nie bez powodu również rocznie powstaje multum nowych rozwiązań technologicznych. My korzystamy tylko z takich, które pozwalają na maksymalnie głębokie badanie zachowań konsumentów w internecie i umożliwia data-driven marketing, czyli podejmowanie decyzji marketingowych w oparciu o twarde dane. Za jej pomocą mamy możliwość gromadzenia bardzo dużych ilości danych ze wszystkich dostępnych źródeł marketingowych, a także kompleksowego i bardzo wydajnego badania i analizowania wzorców podróży konsumentów i ich zachowań w różnych kanałach.

PPC

Jako agencja SEM uzyskaliśmy certyfikat Google w 2006 roku. Doświadczenie i wiedza zespołu PPC poparta jest statusem Google Premier Partner, indywidualnymi certyfikatami Google AdWords, Google Analytics, Bing Ads oraz AdKontekst, a nasz zespół tworzą m.in. trenerzy Google AdWords. Od ponad ośmiu lat prowadzimy skuteczne kampanie w wyszukiwarkach (Google, Bing/Yahoo, Yandex, Baidu, Seznam), sieciach kontekstowych (Sieć reklamowa Google, Bing Ads, Yandex, AdKontekst i BusinessClick) oraz sieciach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Snapchat, Nasza Klasa oraz Vkontakte).

SEO

Pozycjonowaniem i optymalizacją stron w wyszukiwarkach (SEO) zajmujemy się od 2006 roku. Od samego początku stawiamy na rozwój i doświadczenie naszych specjalistów, co przekłada się na zaufanie Klientów oraz realizację projektów dla największych reklamodawców na polskim rynku.

Od początku istnienia Cube Group staraliśmy się oferować naszym Klientom jak najszersze spektrum usług e-marketingowych. Bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia kampanii performance pozwoliło nam uruchomić w 2009 roku własną sieć afiliacyjną NetSales, która obecnie jest jedną z trzech największych w Polsce.

MailSales to agencja e-mail marketingowa z kompleksowym portfolio usług: kampanie mailingowe, budowanie i wdrażanie strategii e-mail marketingowej, newslettery, retargeting mailowy, kreacje i copywriting, monetyzacja baz, budowanie baz danych, uzupełnianie rekordów.

Realizacją skutecznych kampanii marketingowych w Internecie zajmujemy się od 2006 roku. Ścisła współpraca z naszymi Klientami i Partnerami oraz stała rozbudowa zespołu o nowych specjalistów w swoich dziedzinach, pozwoliły nam wykształcić mocne kompetencje w zakresie marketingu mobilnego.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz