Home > Kariera > GRAPHIC DESIGNER (STAŁY WSPÓŁPRACOWNIK / FREELANCE)

GRAPHIC DESIGNER (STAŁY WSPÓŁPRACOWNIK / FREELANCE)

W Cube Group szukamy Graphic Designerów  do współpracy przy konkretnych zadaniach z obszaru creative. Oferujemy stałą, elastyczną współpracę do wspólnego ustalenia. Poniżej znajdziesz listę kluczowych aspektów dla projektów, w które możesz się zaangażować. W naszym Teamie Creative mamy wpływ na kształtowanie wizerunku naszych Klientów w świecie cyfrowym, stawiamy na zaufanie i odpowiedzialność za finalny efekt pracy. Porozmawiajmy!

Zlecenia, które możesz dla nas realizować, to np.:

 • tworzenie koncepcji i materiałów kreatywnych dla kampanii digital marketingowych, social media, ATL
 • banner statyczny, banner html5, mailing graficzny, przygotowanie landing page, przygotowanie strony www (strona główna plus 5 podstron)

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI…

 • posługujesz się w stopniu zaawansowanym pakietem Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign, XD),
 • masz doświadczenie w tworzeniu kreacji w html5 (Adobe Animate, Google Web Designer)
 • znasz zasady performance-based design, UX,
 • jeśli dodatkowo znasz Adobe After Effect – to świetnie.

OFERUJEMY:

 • elastyczną współpracę: pracujesz skąd chcesz i kiedy chcesz w oparciu o rozliczenie projektowe na podstawie B2B lub umowy o dzieło,
 • kontakt i bezpośrednią współpracę na projekcie pod okiem jednego, dedykowanego Eksperta z działu Creative (kontakt z Klientem leży po naszej stronie).

Przebieg rekrutacji:

 1. Nasz zespół bardzo uważnie przeanalizuje nadesłane zgłoszenia (koniecznie załącz swoje portfolio oraz odpowiedz na pytania w formularzu). 
 2. Następnie z wybranymi osobami spotka się nasz Art Directorem Łukaszem Gwizdałą, aby szczegółowo porozmawiać o możliwościach współpracy.
 3. Jeśli będzie potrzebna dodatkowa weryfikacja, sprawdzimy Twoje umiejętności prostym zadaniem.

DOŁĄCZ DO NAS!

Jesteśmy czołową agencją digital w Polsce i strategicznym partnerem w rozwoju – zarówno biznesu naszych Klientów, jak i ludzi, którzy z nami pracują. Skutecznie wspieramy marketerów poprzez łączenie strategii digital marketingowej, zakupu mediów, analityki i technologii. Działamy na światowym poziomie dla takich marek jak m.in. mBank, Vectra, Polpharma, Credit Agricole, Innogy i więcej. Zgarniamy przy tym najważniejsze wyróżnienia branżowe (Effie, MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Performance Marketing Diamonds, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery). Sukces nam smakuje.

Mbank
Vectra
Polpharma
Credit Agricole
Kratki
Provident
Nagrody

JAK PRACUJEMY „OD KUCHNI”?

Wszystkie prawa zastrzeżone. Cube Group 2010 – 2022

Polityka Prywatności