Home > Kariera > Traffic Specialist / Senior Traffic Specialist

Traffic Specialist / Senior Traffic Specialist

#WARSZAWA / ZDALNIE

„Dołącz do naszego interdyscyplinarnego teamu Technology & Analytics – ekspertów z obszarów Traffic, Digital Analytics, Data Engineering i Development. Działamy dla TOP Klientów polskich i zagranicznych (m.in. finanse, e-commerce), wspierając ich kompleksowo w docieraniu do internautów: zakładamy kampanie, rozliczamy je, analizujemy ich efektywność oraz ruch na stronach naszych Klientów, realizujemy działania Data Science, raportujemy, rekomendujemy zmiany zwiększające sprzedaż, dobieramy technologię, budujemy autorskie narzędzia”.

Łukasz Plona, Chief Technology Officer

TWOJE ZADANIA:

  • Generowanie oraz wpinanie kodów trackujących (Google Tag Manager).
  • Zakładanie nowych kampanii w systemie trackującym.
  • Rozliczanie kampanii reklamowych.
  • Przygotowywanie raportów i analiza danych.
  • Ścisłą współpracę z innymi działami w firmie takimi jak: Analytics, SEM & Social, Paid Social, Programmatic, SEO.
  • Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z zespołem Traffic.
  • Realizacja i współtworzenie usług Działu Traffic, np. Server-Side Tag czy audyty GTM.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI…

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w pracy na systemach Google Tag Manager i Campaign Manager, działasz skutecznie i samodzielnie oraz chętnie nam opowiesz na przykładach o odniesionych przez Ciebie sukcesach.
  • Znasz w praktyce: Google Tag Manager, WordPress,  Campaign Manager
  • Masz analityczne podejście do zadań, dobrze organizujesz pracę własną i koordynujesz prace projektowe, angażujesz się w powierzone zadania, bierzesz odpowiedzialność za rezultaty i nie boisz się rozwiązywać napotkanych problemów.
  • Umiesz i lubisz pracować z ludźmi, jesteś nastawiony na współpracę z zespołem ekspertów.
  • Znasz podstawy kodowania – mile widziane.
  • Jeśli czujesz, że może nie wpasowujesz się w 100% w ten profil, ale chcesz z nami Trafficować, aplikuj 😊

OFERUJEMY:

  • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe – wśród naszych Klientów są m.in.: mBank, Vectra, Gi Group, Eurocash, Polpharma, Big Star, Tatuum.
  • Dużo samodzielności na stanowisku oraz jasne zadania, cele i zasady ewaluacji. Możliwe ścieżki rozwoju: Traffic Specialist > Senior Traffic Specialist lub przejście do Działu Analytics lub Development.
  • Pełny onboarding do firmy oraz Buddy’ego.
  • Współpraca z doświadczonym i nagradzanym interdyscyplinarnym zespołem Technology, zafiksowanym na działaniach data-driven: Dział Analytics + Dział Traffic + Dział Development. W ramach Działu Traffic realizujemy nie tylko zadania Trafficowe, ale także działowe usługi i produkty, np. Server-Side Tag, audyty GTM oraz wsparcie analityki. Dział Technology pracuje m.in. w: Google Marketing Platform (Google Analytics, Tag Manager, Campaign Manager, Google Optimize, Google Data Studio); node.js, React.js, HTML, CSS, Bootstrap, Python, Google Cloud Platform, Mongo DB, WordPress
  • Mamy in-house wszystkie działy digital w jednej spółce, m.in. SEM (Google Premier Partner), Paid Social (Meta Business Partner), Programmatic, SEO, Creative, Strategia, Content Marketing, E-mail / CRM / Marketing Automation, własną sieć afiliacyjną NetSalesMedia
  • Stały dostęp do wiedzy w digital marketingu z każdego obszaru oraz wymianę wiedzy: mamy regularne wewnętrzne spotkania („Dzielimy się wiedzą”) oraz platformę z nagranymi szkoleniami wewnętrznymi z różnych obszarów digital marketingu oraz kompetencji miękkich,
  • 100% zdalnie lub hybrydowo (WARSZAWA – Mokotów. Daleko od Mordoru, dog-friendly office)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia: 8-9.30.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia – umowa B2B (6000 – 10 000 zł netto na FV) lub umowa o pracę (5100 – 8400 zł brutto).
  • Benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, dofinansowanie do wykorzystania na: opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit.

Przebieg rekrutacji:

  1. Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów.
  2. Wstępna rozmowa telefoniczna z HR o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach.
  3. Rozmowa wideo z liderami działu i HR (to także czas dla Ciebie – śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!).
  4. Zadanie.
  5. Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.
  6. Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze w Twój pierwszy dzień 🙂

DOŁĄCZ DO NAS!

Jesteśmy czołową agencją digital w Polsce i strategicznym partnerem w rozwoju – zarówno biznesu naszych Klientów, jak i ludzi, którzy z nami pracują. Skutecznie wspieramy marketerów poprzez łączenie strategii digital marketingowej, zakupu mediów, analityki i technologii. Działamy na światowym poziomie dla takich marek jak m.in. mBank, Vectra, Polpharma, Credit Agricole, Innogy i więcej. Zgarniamy przy tym najważniejsze wyróżnienia branżowe (Effie, MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Performance Marketing Diamonds, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery). Sukces nam smakuje.

Mbank
Vectra
Polpharma
Credit Agricole
Kratki
Provident
Nagrody

JAK PRACUJEMY „OD KUCHNI”?

Wszystkie prawa zastrzeżone. Cube Group 2010 – 2022

Polityka Prywatności