Home > Usługi > SEO

SEO to pierwszy krok w budowie skutecznego planu marketingowego. To praca u podstaw, która jest bazą do skalowania biznesu i optymalizacji kosztów pozyskiwania ruchu w Twoim media mixie. Razem ze skutecznymi działaniami SEO możesz zarabiać więcej bez dodatkowych kosztów na marketing i reklamę – bo klienci sami Cię znajdą.

SEO jest jednym z kluczowych elementów budowania Twojej obecności online.
Info

Jak działamy,
by SEO przynosiło
Ci zyski?

W naszych działaniach wykorzystujemy frameworki

To rozpisanie w punktach pracy, jaką mamy do wykonania, żeby osiągnąć Twój cel. Framework pozwala nam zadbać o Twój biznes. W SEO marketingu chodzi o to, żebyś został odnaleziony przez jak największą liczbę potencjalnych Klientów, którzy skorzystają z Twojej oferty oraz żeby użytkownik na stronie odnalazł to, czego poszukuje i podążył do celu, jaki przed nim stawiasz. Agencja SEO może Ci pomóc osiągnąć zamierzone wyniki.

Analityka

Analityka

Fundament efektywnych działań marketingowych – wdrożenie techologii i zbieranie danych

Retencja

Retencja

Działania nakierowane
na wzrost powracalności
użytkowników

Aktywacja

Aktywacja

Działania nakierowane
na wzrost zaangażowania
i konwersji

Przychody

Przychody

Optymalizacja
pod kątem
przychodów

Akwizycja

Działania ukierunkowane
na pozyskanie nowych
użytkowników

Zobacz jak możemy zbudować strategię dla Twojego biznesu

Jak działamy

Jak działamy?

Realizujemy Twoje cele biznesowe

Na starcie współpracy dokładnie określamy cele, do których będziemy dążyć i co będzie miarą naszego sukcesu. Jeżeli opowiesz nam o kulisach swojego biznesu, marżowości produktów i celach sprzedażowych, to będziemy w stanie prowadzić dla Ciebie działania, które przyniosą efekty takie, jakich potrzebujesz.

Wykorzystujemy dane do optymalizacji strategii SEO

Stale analizujemy skuteczność naszych działań, wyciągamy wnioski i rekomendujemy zmiany. Pozwala nam to na szybkie reagowanie i wykorzystywanie maksymalnego potencjału Twojej strony.

Poprawiamy skuteczność również w innych kanałach

Nasze unikalne, holistyczne podejście jest wynikiem wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu komplementarnych działań online. Wykorzystujemy punkty styku SEO, contentu, kampanii PPC, działań CRO, afiliacji czy mailingów w taki sposób, że dzięki temu 1+1=3.
Nie wierzysz? Sprawdź, jak możemy zaplanować strategię dla Ciebie

Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami, dlatego u nas Twoja widoczność w internecie jest bezpieczna

Współpracę z nami charakteryzuje kompleksowość, transparentność i partnerskie relacje. Nie skupiamy się na konkretnych frazach, tylko na efektach biznesowych. Prowadzimy bezpieczne działania zgodne z wytycznymi Google (tzw. White Hat SEO).

Nie ukrywamy tego, co dla Ciebie robimy

Stale analizujemy nasze prace, rekomendujemy zmiany, dostosowujemy naszą strategię SEO do zmian rynkowych, sezonowości i Twoich potrzeb biznesowych. Twój sukces jest naszym sukcesem i chcemy wspólnie z Tobą do niego dążyć!

Jak wygląda współpraca?

KPI

Określamy wspólnie cele (KPI), pod jakie będą optymalizowane działania. Może to być sprzedaż, zaangażowanie na stronie, ruch lub inne metryki, na które wspólnie się umówimy.

Analiza

Przygotowujemy strategię działań opartą o wyznaczone cele biznesowe. Analizujemy Twoją widoczność i konkurentów, aby dobrać strategię, która będzie nie tylko skuteczna, ale także efektywna kosztowo.

Optymalizacja

Optymalizujemy Twoją stronę lub sklep. Przygotowujemy zalecenia, których wdrożenie jest kluczowe dla skutecznego prowadzenia kampanii SEO. Zakres prac audytowych zawsze dobieramy zgodnie z Twoimi potrzebami – mogą być to m.in. elementy techniczne, jak struktura lub prędkość strony, analizy contentu czy dotychczasowych działań link buildingowych.

Content

Planujemy i piszemy treści na stronę. Content jest tym dla SEO, czym cegły w procesie budowania domu – bez niego nie ma szans na sukces. Treści dla Ciebie zaplanujemy zgodnie z przyjętą strategią i celami, ale także z oczekiwaniami użytkowników i najlepszymi praktykami UX.

Linkowanie

Pozyskujemy linki. Negocjujemy stawki z wydawcami oraz publikujemy wartościowe treści na portalach, w których umieszczamy odnośniki do Twojej strony. Wykorzystujemy nasze doświadczenie, znajomość rynku oraz mechanizmy reverse engineering, żeby znaleźć najbardziej wartościowe źródła linków.

Monitoring

Monitorujemy, raportujemy, optymalizujemy, wyciągamy wnioski, zmieniamy taktyki, wyszukujemy i testujemy nowe rozwiązania. Korzystamy zarówno z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku, jak i tworzymy własne do bieżącego monitoringu efektów kampanii SEO. Przygotowujemy rozbudowane raporty, wyciągamy wnioski i zawsze kiedy jest to potrzebne przekazujemy rekomendacje do wprowadzenia zmian.

Wsparcie

Nasi specjaliści wspierają Cię w działaniach. Jesteś zawsze w bezpośrednim kontakcie ze specjalistą, który prowadzi Twój projekt SEO. W ramach bieżącego konsultingu możesz z nim omówić bieżące plany zmian na stronie, strategię na kolejne okresy, analizować ruchy konkurencji i wiele, wiele innych istotnych dla SEO marketingu tematów.

Co dla Ciebie zrobimy?

Wsparcie

w migracji strony lub sklepu internetowego

Analizy

audyt techniczny, widoczności, linków dochodzących, analizy konkurencji

Optymalizację SEO strony lub sklepu internetowego

Konsulting SEO

Content marketing i copywriting

Szkolenia

Case Studies

Twoja strona i Twoje produkty
mogą być wysoko w wyszukiwarce.
Daj się znaleźć!

case studies

Tyle w teorii, zobacz nasze case studies!