Home > Usługi > Paid Social

To Twój czas, by się pokazać! Wykorzystaj to i docieraj ze swoją ofertą do grupy docelowej. Jak to zrobić? Dzięki skutecznym kampaniom reklamowym w social media (paid social) i efektywnej analizie danych. Nie wystarczy jednak tylko stworzyć kampanie na Facebooku, by jutro sprzedać cały asortyment sklepu lub podpisać dziesiątki umów z klientami. Może Ci pomóc agencja social media.
W social media musisz mieć strategię działania i narzędzia do analizy danych, bo nawet, gdy ta jedna kampania okaże się skuteczna, to poza chwilowym sukcesem nie zyskasz nic więcej.

  • Czy masz plan swojej obecności w social media?
  • Czy masz wypracowaną grupę docelową?
  • Czy znasz swojego potencjalnego klienta?
  • Czy masz odpowiednie zasoby by nie stracić szansy na pozytywną reakcję przy pierwszym spotkaniu użytkownika z Twoim produktem lub usługą?
Płatne kampanie w social mediach to obecnie "must have" dla wiekszości biznesów online.
Info

Naszym celem jest zbudowanie razem z Tobą grupy strategicznych kanałów social media, które będą dostarczały Ci dochody niezależnie od zmian w budżecie reklamowym.

W naszych działaniach wykorzystujemy frameworki

– to rozpisanie w punktach pracy, jaką mamy do wykonania, żeby osiągnąć Twój cel. Framework pozwala nam zadbać o Twój biznes. Afiliacja i marketing efektywnościowy to jeden z ostatnich etapów budowy skutecznego planu marketingowego, który wykorzystuje to, co wcześniej stworzyłeś w swoim biznesie.

Analityka

Analityka

Fundament efektywnych działań marketingowych – wdrożenie techologii i zbieranie danych

Retencja

Retencja

Działania nakierowane
na wzrost powracalności
użytkowników

Aktywacja

Aktywacja

Działania nakierowane
na wzrost zaangażowania
i konwersji

Przychody

Przychody

Optymalizacja
pod kątem
przychodów

Akwizycja

Działania ukierunkowane
na pozyskanie nowych
użytkowników

Zobacz jak możemy zbudować strategię dla Twojego biznesu

Co dla Ciebie zrobimy?

Przeprowadzimy razem z Tobą analizę,
czy odpowiedni dla Ciebie będzie Facebook,
Instagram, LinkedIn, a może Pinterest?

Dobrze przygotowany lejek sprzedażowy i reklama w mediach społecznościowych: kreacje, treści i atrakcyjny content będą dla Ciebie pracować 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku. Pracować i zarabiać!
Dzięki dobrze określonej strategii działania w social mediach będziesz mógł optymalizować swoje kampanie, bo social media mogą otworzyć dla Ciebie nowe możliwości, takie jak remarketing i precyzyjne dotarcie do Twojej grupy docelowej.

Zbuduj stabilne i regularne
przychody w swoim biznesie

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną strategię dopasowaną do potrzeb biznesowych. Stworzymy lejek sprzedażowy, kampanie zasilane Twoimi danymi, będziemy rozbudowywać bazę klientów i zwiększać sprzedaż.
Razem z Tobą wykorzystamy możliwości systemów reklamowych wybranych kanałów social media. Wprowadzimy do Twoich działań innowacyjne rozwiązania, takie jak machine learning i optymalizację w czasie rzeczywistym.

Jesteśmy w prestiżowych programach w obszarze mediów społecznościowych

Uczestnictwo w programach daje nam rozszerzone możliwości budowania kampanii reklamowych w mediach społecznościowych i dostęp do obszernej wiedzy o dostępnych usługach oraz narzędziach. Dodatkowo zapewnia nam rozbudowaną i szybszą ścieżkę kontaktu z supportem, co pozwala nam na szybkie i skuteczne rozwiązywanie pojawiających się problemów lub uzyskiwanie odpowiedzi.

Poprowadzimy Twoje działania od A do Z
– od Analityki, do Zysku!


Współpracując z nami możesz wykorzystać nasz zespół analityków, dzięki którym dogłębnie poznasz swoich klientów, kreatywny zespół grafików i copywriterów, którzy gwarantują nie tylko dobrze napisane treści, ale również nowoczesny wygląd Twojej marki i angażującą kampanię w social mediach. Zaangażujesz pozyskanych użytkowników wysyłką mailową, SMS lub Push. Na bieżąco optymalizujemy kampanie, proponujemy nowe rozwiązania i zarządzamy budżetami tak, by Twój zysk był jak największy.

Stawiamy na zintegrowanie kanałów,
bo omnichannel naprawdę działa!

Jak to działa? Zobacz case study Credit Agricole

Co dla Ciebie zrobimy?

Przygotujemy strategie obecności Twojej marki w social mediach i przeprowadzimy ich wdrożenie w wybranych kanałach paid social.

Przygotujemy kompleksowo kampanie reklamowe w social mediach dla Twojej marki połączone z zaawansowaną analityką.

Zbudujemy lejek lub lejki zakupowe (w zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań) wykorzystujące różne formaty reklamowe.

Przeprowadzimy audyt dotychczasowych działań i konsulting strategiczny.

Przygotujemy dla Ciebie materiały kreatywne i content, który wykorzystamy w kampanii.

Zaangażujemy użytkowników dodatkowymi formami remarketingu – e-mail marketing, sms, push itp.

Możemy też przygotować Twój Zespół do prowadzenia kampanii lub do jej analizy.

Case Studies

Jako agencja digital marketingowa planujemy działania paid social z perspektywy praktyków. Wiemy, jak zachowują użytkownicy social mediów, jakie komunikaty i formaty działają, a jakie nie. Przetestowaliśmy tysiące kreacji i treści reklam w realnych kampaniach. Z nami nie będziesz testował – będzie po prostu zarabiał! Kampanie Facebook Ads i w innych social media nie mają dla nas tajemnic.

Skaluj biznes w oparciu o dane – wykorzystaj potencjał, jaki już masz, ale być może jeszcze o nim nie wiesz!

case studies

Tyle w teorii, zobacz nasze case studies!