Home > Usługi > SEM

To nie tylko budowanie kampanii opartych na słowach kluczowych, ale m.in. reklama w YouTube, Gmail czy sieci reklamowej GDN. Zintegrowanie tych wszystkich kanałów daje możliwości nie tylko zwiększenia sprzedaży tu i teraz, ale przede wszystkim otwiera nowe możliwości, takie jak remarketing i precyzyjne dotarcie do Twojej grupy docelowej. Wyświetlaj reklamy w Google i linki sponsorowane, by znaleźć odpowiednich klientów.

Zapewnij swojej firmie stabilne i regularne przychody
Info

Jak działamy,
by SEM przynosił
Ci zyski?

Kampanie reklamowe PPC pomagają w szybkim dotarciu do potencjalnych klientów

Jako agencja Google Ads w naszych działaniach wykorzystujemy frameworki, by osiągnąć Twój cel za pomocą najbardziej odpowiednich działań dla Twojego biznesu. Zapoznaj się ze strukturą reklamy Google Ads. Płatne działania w wyszukiwarkach pojawiają się na całej ścieżce zakupowej. Internauci rozpoczynają często proces zakupowy od Google, później produkty pojawiają się w reklamach sieci Google Ads np. jako remarketing i budowanie zaangażowania lub finalizacja zakupów, dzięki przypomnieniom o pozostawionym koszyku.

Analityka

Analityka

Fundament efektywnych działań marketingowych – wdrożenie techologii i zbieranie danych

Retencja

Retencja

Działania nakierowane
na wzrost powracalności
użytkowników

Aktywacja

Aktywacja

Działania nakierowane
na wzrost zaangażowania
i konwersji

Przychody

Przychody

Optymalizacja
pod kątem
przychodów

Akwizycja

Działania ukierunkowane
na pozyskanie nowych
użytkowników

Zobacz jak możemy zbudować strategię dla Twojego biznesu

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce uzyskaliśmy certyfikat Google AdWords Qualified Company. Blisko współpracujemy z Google’m i wdrażamy w działaniach dla Klientów innowacje często jeszcze niedostępne szeroko na rynku. Posiadamy status Google Premier Partner przyznawany agencjom, których usługi SEM i SEO są na najwyższym poziomie. Dzięki temu masz pewność, że pracujesz z pewnym Partnerem o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasze kampanie SEM wygrywają konkursy i są skuteczne.

Co dla Ciebie zrobimy?

Linki sponsorowane


to jedna z najskuteczniejszych form reklamy w Internecie. Stworzymy od podstaw rozbudowane struktury kampanii linków sponsorowanych wykorzystujące najnowsze narzędzia Google. Nie stosujemy automatyzacji w budowie struktur kont, a dzięki temu dajemy gwarancję unikalności oraz poprawności budowy kampanii SEM oraz precyzyjnego dostosowania ich do Twoich celów. Wspólnie z ekspertami z innych naszych działów przygotujemy dla Ciebie kompleksową strategię reklamy online, która przyniesie oczekiwane efekty.

Innowacyjne rozwiązania

Wprowadzimy do Twoich działań innowacyjne rozwiązania. Wykorzystaj automatyzację i optymalizację w czasie rzeczywistym poprzez Search Ads 360. W połączeniu z dobrze skonfigurowaną analityką w trakcie kampanii poznasz dogłębnie swoich użytkowników i wykorzystasz dane, by stali się Twoimi klientami.

Działania na całym świecie

Prowadzimy działania na kilkudziesięciu rynkach na całym świecie i z powodzeniem realizujemy projekty o zasięgu międzynarodowym. Chcesz wystartować ze swoim biznesem za granicą? Pomożemy Ci osiągnąć sukces!

Kreacje


Pamiętaj, że ekosystem Google Ads to nie tylko frazy kluczowe w wyszukiwarce. To również estetyczne kreacje przyciągające wzrok i zachęcające do kliknięcia. Współpracując z nami możemy oddać w Twoje ręce nasz kreatywny zespół grafików i copywriterów, którzy gwarantują nie tylko dobrze napisane treści, ale również nowoczesny wygląd Twojej marki.

Reklama Google Ads – co oferujemy?

Marketing SEM i kampanie reklamowe

dla Twojej marki połączone z zaawansowaną analityką.

Kampania produktowa i przygotowanie strategii reklamowych

oraz ich kompleksową realizację w ekosystemie Google Ads.

Budowę lejka zakupowego

wykorzystującego różne formaty reklam w sieci Google Ads oraz kampania linków sponsorowanych.

Budowę strategii działania

i automatyzacji w Search Ads 360.

Audyt

dotychczasowych działań w Google Ads i konsulting strategiczny.

Materiały kreatywne i content

które dla Ciebie przygotujemy, by wykorzystać je w kampanii.

Reklama SEM to coś, na czym się znamy i wiemy, jak naprawdę zachowują się konsumenci w sieci

Jako agencja digital marketingowa planujemy działania SEM z perspektywy praktyków. Przetestowaliśmy tysiące kreacji i działań reklamowych w Google Ads na realnych kampaniach. Z nami nie będziesz testował – będziesz po prostu zarabiał! Wykorzystaj nasze doświadczenie dla swojego biznesu. Twoja kampania ADS i PLA – reklama w wyszukiwarce Google – może być skuteczna.

Case Studies


W 2020 roku pierwszy raz w historii wydatki na rynku reklamy cyfrowej przekroczyły 5 miliardów złotych.
Konkurencja cały czas rośnie – wykorzystaj czas, w którym jeszcze możesz zostać liderem w swojej branży w digitalu!

case studies

Tyle w teorii, zobacz nasze case studies!