Skip links

Budowanie bazy mailingowej swoich obecnych i potencjalnych klientów to działanie strategiczne dla Twojej firmy. To nie tylko konfiguracja techniczna narzędzi, a dopasowanie kanałów pozyskiwania danych i sposobów kontaktu z Twoją grupą docelową do strategii marketingowej. Jak działamy, by e-mail marketing przynosił Ci zysk

Jak działamy, by e-mail marketing przynosił Ci zyski?

W naszych działaniach wykorzystujemy frameworki

– to rozpisanie w punktach pracy, jaką mamy do wykonania, żeby osiągnąć Twój cel. Framework pozwala nam zadbać o Twój biznes. E-mail marketing może Cię wesprzeć na każdym z etapów budowy skutecznego planu marketingowego.

Analityka

Analityka

Fundament efektywnych działań marketingowych – wdrożenie techologii i zbieranie danych

Retencja

Retencja

Działania nakierowane
na wzrost powracalności
użytkowników

Aktywacja

Działania nakierowane na wzrost zaangażowania
i konwersji

Przychody

Przychody

Optymalizacja
pod kątem
przychodów

Akwizycja

Działania ukierunkowane
na pozyskanie nowych
użytkowników

Zobacz jak możemy zbudować strategię dla Twojego biznesu

Co dla Ciebie zrobimy?

Kampanie e-mail

Przeprowadzimy skuteczne kampanie e-mail marketingowe w oparciu o Twoje bazy lub bazy własne. Prowadzimy zarówno kampanie długoterminowe, jak i krótkookresowe wysyłki sprzedażowe.

Audyt

Przeprowadzimy audyt Twojej dotychczasowej działalności i zaproponujemy szkolenia dla Twojego zespołu, by współpraca przynosiła jak najwięcej korzyści! Pomożemy Ci wprowadzić do Twoich działań najpopularniejsze i najbardziej efektywne narzędzia.

Dedykowany CRM

Zbudujemy razem z Tobą dedykowany CRM, czyli Customer Relationship Management, który jest w świadomości marketerów kojarzony stricte z technologią, a nie samymi procesami wchodzącymi w zarządzanie relacjami z klientami. CRM popularnie rozumiany jest jako system informatyczny, który automatyzuje i wspomaga procesy na styku klient-organizacja.

Wykorzystanie technologii

Na rynku dostępnych jest wiele lepszych i gorszych technologii CRM, na które decydują się klienci z sektora eCommerce. Różnią się one ceną, funkcjonalnością czy poziomem trudności obsługi. Podczas współpracy z naszymi klientami z tego sektora zauważyliśmy jeden wspólny faktor niezależny od wykorzystywanej technologii – brak czasu, zasobów ludzkich lub kompetencji wewnętrznych na umiejętne wykorzystanie tych technologii.

Generowanie sprzedaży

Możemy też razem z Tobą generować sprzedaż z nieaktywnych rekordów CRM. Nasz system CMS, czyli Customer Matching Solution, powstał na bazie autentycznej potrzeby naszego klienta, który miał możliwość kontaktu z zaledwie 20% swoich klientów. W bezpiecznym środowisku, zgodnie z normami ISO, łączymy dane z naszych legalnych baz ze zgodami marketingowymi i zanonimizowanymi danymi od klienta. Dzięki temu docieramy skutecznie do osób, z którymi nie masz kontaktu.

Skuteczne kreacje

Twoje wiadomości muszą też dobrze wyglądać, aby były skuteczne. Nasz dział Creative to specjaliści od performance design, czyli projektowania pod kątem zmaksymalizowania konwersji i zysku klienta. Projekty oparte o wieloletnie doświadczenie w e-marketingu połączone z doskonałą znajomością najnowszych trendów i skrupulatnym testowaniem kolejnych rozwiązań pozwalają nam tworzyć kreacje równie piękne, co skuteczne. Dodatkowo w tworzeniu odpowiednich tekstów może wesprzeć Cię nasz dział Content, który przygotowuje dedykowane treści do mailingu reklamowego dla klientów.

Jak działamy budując
skuteczny e-mail marketing?

W oparciu o twoje strategiczne cele dobierzemy właściwe działania e-mail marketingowe.

Baza Własna

Weryfikacja
bazy

Pierwszym etapem jest weryfikacja Twojej obecnej bazy mailingowej.

Wykorzystanie
bazy

Możemy wykorzystać Twoje kontakty lub potencjał naszych ponad 700 baz mailingowych! Jesteśmy jedną z największych sieci mailingowych w Polsce.

Budowanie
lojalności

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pozyskanie nowego klienta jest średnio 7 razy droższe niż utrzymanie już istniejącego, dlatego satysfakcja klientów na wysokim poziomie i budowanie lojalności wobec marki jest dla nas priorytetem.

Wykorzystanie
potencjału

Wykorzystamy potencjał ruchu na Twojej stronie i przeprowadzimy kampanie remarketingowe do osób, które już coś kupiły lub po prostu zainteresowały się Twoją ofertą.

Regularna komunikacja

Będziemy regularnie prowadzić komunikację z Twoimi odbiorcami poprzez newsletter, który jest kluczowy nie tylko pod kątem wizerunkowym, ale gwarantuje bardzo wysokie wyniki konwersji sprzedażowej. Ekspercki know-how związany z segmentacją bazy, planowaniem wysyłek i optymalizowaniem kreacji pozwala nam zamienić osoby znajdujące się w bazie w prawdziwych fanów Twojej marki.

Jeśli chcesz zmienić strategię marketingową i wykorzystać swoje bazy mailingowe lub skorzystać z naszych, potrzebujesz szybko i bez angażowania zespołów po swojej stronie zbudować sprzedaż online jednym z najbardziej skutecznych kanałów lub szukasz sposobu na optymalizację wydatków marketingowych i zwiększanie sprzedaży, to mamy dla Ciebie rozwiązania!

case studies 

Tyle w teorii, zobacz nasze case studies!

Skaluj biznes
w oparciu o e-mail
marketing

Wykorzystaj swój potencjał i zwiększaj sprzedaż!

Jeśli masz inne potrzeby związane
z e-mail marketingiem
– zgłoś się do nas!

Znajdziemy rozwiązanie i przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę.