Home > Aktualności > Cube Group jako jedyna agencja z Polski finalistą Effective Digital Marketing Awards 2023

Effective Digital Marketing Awards 2023 to prestiżowy konkurs branżowy, w którym nagradzane są agencje marketingowe i zespoły in-house. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najskuteczniejszych kampanii i rozwiązań marketingowych. Zwraca się w nim uwagę nie tylko na komunikację, ale wszelkiego rodzaju rozwiązania marketingowe, które prowadzą do wzrostu biznesu.

Jesteśmy nominowani w kategoriach:

Każde z otrzymanych wyróżnień jest dla nas ogromnym sukcesem jednak nominacje w Effective Digital Marketing Awards 2023 cieszą, tym bardziej że jesteśmy jedyną agencją z Polski, która została wyróżniona przez międzynardowe Jury.

O wygraną walczymy z firmami z całego świata jak: McDonald’s, Philips, B&Q, Deutsche Telekom, First Mortgage, The Rugby Football Union, Visa, The New South Wales Government czy Genesis Motor Europe.

W tym roku to już nasza 17 nominacja. Jesteśmy dumni, że nasze innowacyjne podejście i osiągnięte rezultaty zostają doceniane. To nas inspiruje do ciągłego doskonalenia naszych umiejętności i podnoszenia standardów w dziedzinie digital marketingu. Dziękujemy!

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ