Home > Aktualności > Cube Group na shortliście w Global Content Awards 2023! 

Cube Group z nominacją za najlepszy content na świecie! Zdobywamy kolejne 2 nominacje w Global Content Awards 2023, a tym samym 15 nominację w tym roku. Już po raz kolejny udowadniamy, że content marketing to jedna z naszych najmocniejszych stron i na każdym kroku gromadzimy dowody, że właśnie tak jest.

Nominacja w konkursie Global Content Awards dla Cube Group

Cube Group został nominowany w kategoriach:

Global Content Awards to prestiżowy konkurs branżowy, w którym wyróżniane są agencje marketingowe i zespoły in-house z całego świata za innowacyjne, angażujące i efektywne kampanie z content marketingu. Jury konkursu wyróżnia tylko te projekty, które przekładają się na spektakularny, mierzalny sukces biznesowy.

Jesteśmy dumni z pracy, jaką wykonujemy, a jeszcze bardziej cieszy nas to, że nasze strategie contentowe mają wymierne znaczenie w budowanie biznesowych wzrostów naszych Klientów.

W tym roku możemy się pochwalić rekordową liczbą nominacji, a to jeszcze nie koniec. Nominacja w Global Content Awards to dla nas ogromny sukces, który motywuje do dalszego doskonalenia naszych umiejętności i podnoszenia standardów.

Gala wręczenie nagród 9 listopada — trzymajcie kciuki!

Shortlista finalistów konkursu znajduje się tutaj.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ