Home > Aktualności > Cube Group najlepszy w Europie w European Content Awards 2024!

Cube Group najlepszy w Europie w European Content Awards 2024!

European Content Awards to konkurs branżowy organizowany przez Don’t Panic Events. W tym prestiżowym konkursie doceniane są wybitne kampanie z zakresu content marketingu realizowane przez wiodące agencje europejskie. ECA ocenia efektywność współpracy z markami i wyróżnia projekty o najwyższej jakości marketingowej.

Cube Group zdobywa główną nagrodę w kategorii Travel/Leisure Content Campaign Of The Year

Nasza kampania content marketingowa, realizowana we współpracy z Triverną, została laureatem European Content Awards 2024, zdobywając najwyższe wyróżnienie. Jesteśmy dumni, że jako jedyna agencja z Polski, znaleźliśmy się na prestiżowej shortliście konkursowej.

Zobacz, co o naszej zwycięskiej kampanii mówi jury konkursowe:


Zostaliśmy uznani za jedną z najlepszych agencji content marketingowych w Europie. To wyróżnienie stanowi potwierdzenie naszej ciężkiej pracy i kreatywności w tworzeniu innowacyjnych strategii marketingowych dla naszych Klientów. Wygrana motywuje nas jeszcze bardziej do dalszego rozwoju i podnoszenia standardów w branży content marketingu. Dodatkowo pragniemy podziękować naszemu Partnerowi Triverna, za okazane zaufanie i możliwość realizacji wspólnej kampanii.

Pełną listę zwycięzców znajdziesz na stronie European Content Awards.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ