Home > Aktualności > Cube Group wśród najlepszych agencji SEM. Mamy status Partnera Premium Google 2022

Google zdecydowało w szczególny sposób wyróżnić najlepsze agencje marketingu internetowego przyznając im status Google Partner Premium. Znaleźliśmy się w 3% tego typu firm w Polsce, wybranych spośród Partnerów Google’a.

Od czasu gdy w 2007 roku, jako jedna z pierwszych agencji w Polsce, zaczynaliśmy działania w wyszukiwarkach, jesteśmy cały czas w programie Google Partners, ale status Premium to coś więcej. Nowe zasady i wysokie wymagania sprawiły, że jest to prestiżowe grono najskuteczniejszych firm w branży. Wyróżniają się one zaangażowaniem w pogłębianie wiedzy na temat usług, nawiązywaniem relacji z nowymi klientami oraz ułatwianiem rozwoju obecnym klientom. Kandydaci musieli też spełnić trudne wymagania, a więc udowodnić skuteczność prowadzonych kampanii i korzystanie z rekomendacji Google’a, osiągnąć określony poziom wydatków w kampaniach, a specjaliści uzyskać certyfikaty.

To wszystko pozwoliło nam dostać się do elitarnego grona najlepszych agencji w naszym kraju.

Obecność w programie Google Partner Premium otwiera dla nas wiele możliwości w pracy dla Klientów. Jako pierwsi i nieliczni w Polsce mamy dostęp do narzędzi w wersji beta i możliwości Google Marketing Platform, które pomagają nam osiągać jeszcze lepsze wyniki. Możemy zawsze skorzystać z zaawansowanej pomocy opiekunów Google’a, zarówno strategicznie, jak i narzędziowo. Dodatkowo to pakiet szkoleń i webinarów dla naszych Liderów i specjalistów, którzy mogą sprawdzać wszystkie nowości i odpowiednio optymalizować kampanie

– mówi Jarosław Koniec, PPC Development & Operations Coordinator.

Wykorzystaj naszą wiedzę, doświadczenie i możliwości dla swojego biznesu – wypełnij formularz poniżej i daj znać jak możemy Ci pomóc!

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ