Home > Aktualności > Darmowa konsultacja o sprzedaży na Allegro i Amazon. Skorzystaj z wiedzy eksperta

Czy wiesz, że już prawie 50% zakupów internetowych w Polsce odbywa się na platformach Marketplace takich jak Allegro? Klienci platform zakupowych cenią sobie łatwość i szybkość zakupów, szeroki asortyment, programy ochrony kupujących i lojalnościowe oraz szybkość darmowych dostaw.

Obecność Twojej oferty na Allegro i Amazonie umożliwia skuteczne dotarcie do milionów nowych klientów w kraju i za granicą, dzięki czemu masz możliwość szybkiego skalowania swojej sprzedaży poprzez nowe kanały.

Dlatego zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację w tematyce uruchamiania i rozwoju sprzedaży na platformach Marketplace. 

Podczas konsultacji dowiesz się:

Konsultacje poprowadzi Michał Holka – ekspert w zakresie działań na platformach zakupowych. Na co dzień Marketplace Manager w jednej z największych agencji digital marketingu w Polsce – Cube Group. Michał zajmuje się budowaniem i wdrażaniem skutecznych strategii zwiększania sprzedaży na Allegro, Amazonie czy eBayu.

Co w przypadku, jeżeli Twoja oferta jest już dostępna na platformach zakupowych?

Konsultacja wówczas skoncentruje się na pomysłach na zwiększenie Twojej sprzedaży. Michał przygotuje wówczas dla Ciebie krótki audyt z rekomendacjami, mającymi na celu dalszy rozwój Twojej sprzedaży na platformach Marketplace.

W 2020 roku europejskie platformy Marketplace odnotowały rekordowe wzrosty sprzedaży na poziomie +40% w stosunku do roku 2019. Sprzedaż i konkurencja cały czas rosną, wykorzystaj to, wyprzedź konkurencję i uwolnij potencjał swojej oferty na Marketplace’ach! Nie możesz tego przegapić. 

Poniżej znajdziesz link do zapisu na bezpłatną konsultację, zarezerwuj najbardziej dogodny dla siebie termin! Oferta obowiązuje do 31 maja, więc warto się pospieszyć.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ