Home > Aktualności > Mamy 3 diamenty na Performance Marketing Diamonds EU 2023!

Izba Gospodarki Elektronicznej ogłosiła listę nagród V edycji konkursu Performance Marketing Diamonds EU 2023! Cube Group otrzymał aż 3 diamenty!

W tegorocznej edycji  konkursu byliśmy nominowani w kategoriach:

Udało nam zdobyć nagrody w kategoriach:


The most effective SEO campaign, która ma przedstawiać wysoki poziom zrozumienia popytu na konkretne treści oraz zmierzenia wpływu i efektów zamieszanych treści na

działania odbiorców.

Za zgłoszenie: Revolutionizing the game: customized content for strategic Buyer Personas

B2C (B2C Campaign of the Year), która demonstruje solidną strategię akwizycji nowych konsumentów w segmencie B2C, retencji i wsparcia komunikacyjnego obecnych konsumentów,  stałego pielęgnowania, oraz rozwoju relacji na linii firma lub marka i ich konsumenci.

Za zgłoszenie: Revolutionizing the game: customized content for strategic Buyer Personas

Na koniec wydarzenia przyznana została nagroda Grand Prix, która jest przyznawana uczestnikowi, którego działania uzyskały najwyższą średnią punktów w głosowaniu Jury, niezależnie od bloku tematycznego.

Dziękujemy Partnerowi eZebra za zaufanie i możliwość prowadzenia tak wspaniałych kampanii. Liczymy na więcej wspólnie zdobytych nagród w przyszłości. 


Podziękowania dla Partnera Orkla Care za wspólną nominację w konkursie w kategorii: The most effective low-budget campaign za zgłoszenie: How to win against stronger competition? Power of content strategy. Serdeczne podziękowania dla całego zespołu za ich zaangażowanie i współpracę.

Zdjęcia z gali, podczas której odbieraliśmy nagrodę, możecie zobaczyć na naszych social mediach: LinkedIn i Facebook.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ