Home > Aktualności > Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content! [Bezpłatny webinar]

Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube GroupSEMSTORM i WhitePress!

Webinar SEO&Content

Podczas webinaru dowiesz się, jak monetyzować działania marketingowe w Twoim biznesie. Będziesz miał niepowtarzalną okazję posłuchać ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą i pokażą jak wykorzystać ją w praktyce. Na webinarze wystąpią: 

Cały webinar i panel dyskusyjny ze wszystkimi prelegentami poprowadzi Mateusz Nić, nasz Client Service Director.

To wydarzenie posiada akredytację DIMAQ, co oznacza, że posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą otrzymać punkty recertyfikacyjne za udział. DIMAQ jest międzynarodowym standardem kwalifikacji digital marketingowych dostępnym w Polsce oraz 8 innych europejskich krajach. 

Każdy, kto weźmie udział w webinarze, ma szansę zdobyć, aż 6 darmowych bonusów, które przygotowali partnerzy wydarzenia. Pierwszy możecie odebrać już przy rejestracji i zdobyć przedpremierowo e-book „Zbuduj skuteczną strategię Brandformance krok po kroku.”

Na uczestników webinaru czekają jeszcze takie bonusy jak:

Webinar już się zakończył, ale nadal masz możliwość zapisania się do naszej bazy i otrzymania linku do nagrania. Nie przegap okazji, aby zdobyć cenne informacje i wiedzę. Obejrzyj webinar!

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ