Home > Słownik > SEMSTORM

SEMSTORM


Co to jest SEMSTORM?

Jest kompleksowym narzędziem, które usprawnia pracę nad widocznością strony w wyszukiwarkach internetowych. Pozwala m.in. codziennie monitorować pozycje fraz, analizować słowa kluczowe pod względem ich miesięcznych liczb wyszukiwań oraz szczegółowo porównywać je z konkurencją.

Jak korzystać z SEMSTORM?

Celem SemStorm jest więc zwiększenie efektywności działań, jakie prowadzi się w zakresie marketingu internetowego. Podczas korzystania z niego można uzyskać dane do przeanalizowania tego, na jakie słowa kluczowe widoczna jest nasza strona. Pomoże to naprawić błędy w działaniach SEO, zareagować na zmiany oraz dotrzeć do nowych klientów. SEMSTORM podpowie także, jakie frazy najczęściej są wyszukiwane przez internautów, aby właściciel strony mógł wykorzystać je w swojej kampanii marketingowej, w treści artykułów, w opisach produktów, czy w reklamach. Baza słów w SemStorm po wpisaniu interesującej użytkownika frazy sprawi, że można dowiedzieć się, czego szukają internauci w powiązaniu z podanym słowem.

Ponadto, dzięki używaniu SEMSTORM dowiesz się, jakie najlepsze treści ma Twoja konkurencja oraz przeanalizujesz jej działania, sprawdzisz, jakie błędy pojawiają się w Twoich publikacjach i otrzymasz co do nich wskazówki, a także uzyskasz informacje o tym, jak plasuje się Twój biznes w wynikach wyszukiwania.