Home > Aktualności > Cube Group utrzymuje Status Partnera Premium Google już trzeci rok!

Cube Group utrzymuje Status Partnera Premium Google już trzeci rok!

Po raz kolejny zostaliśmy zakwalifikowani do prestiżowej grupy 3% najwyżej ocenianych partnerów Google w Polsce. To wyróżnienie jest potwierdzeniem nie tylko naszej nieustannej pracy, ale także zaangażowania w dostarczanie usług najwyższej jakości.

Google Premier Partner 2024

Sukces skomentował Jarosław Koniec, nasz PPC Development & Operations Coordinator

„Otrzymanie Statusu Partnera Premium od Google to wspaniałe wyróżnienie, które potwierdza naszą pasję i zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości usług dla naszych klientów. Dziękuję naszemu utalentowanemu zespołowi Cube Group za ich ciężką pracę oraz naszym klientom za ich zaufanie i współpracę”.

Bycie Partnerem Premium Google umożliwia nam dostęp do wyselekcjonowanych programów szkoleniowych oraz wczesne testowanie usług w wersji beta. Dodatkowo mamy specjalistyczne wsparcie techniczne oraz aktualizacje dotyczące najnowszych trendów w branży.

Nieprzerwanie od wielu lat utrzymujemy wysoki standard pracy, co jest kluczem do naszej pozycji wśród partnerów premium Google. To osiągnięcie jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale także zobowiązaniem do dalszego rozwoju i wprowadzania innowacji, które pozwolą nam utrzymać pozycję lidera na rynku.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ