Home > Aktualności > Cube Group z tytułem Partnera Microsoft Advertising

Cube Group z tytułem Partnera Microsoft Advertising

Z radością informujemy, że nasz zespół stał się częścią prestiżowego grona partnerów Microsoft, otrzymując wyróżnienie Microsoft Advertising Partner. Jest to honorowe odznaczenie, przyznawane tylko tym agencjom oraz partnerom biznesowym i technologicznym, którzy wykazują się szczególnym doświadczeniem i są aktywni w sektorze reklamy.

To odznaczenie jest doskonałym uzupełnieniem naszej dotychczasowej kolekcji partnerstw, w skład której wchodzą:

W ubiegłym roku zdobyliśmy także prestiżowy certyfikat Search Ads 360.

O komentarz dotyczący zdobytego partnerstwa poprosiliśmy Jarosława Końca, naszego PPC Development & Operations Coordinator.

„Jako Partner Microsoft Advertising, otrzymujemy lepsze wsparcie i wymianę wiedzy, co przekłada się na skuteczniejsze kampanie reklamowe. Nasi klienci od dawna są zainteresowani działaniami w Bingu, co stanowi nowe możliwości promocyjne. Dzięki dodatkowym szkoleniom z systemów reklamowych Microsoft, nasz zespół będzie w stanie być zawsze bieżąco z najnowszymi trendami i narzędziami. Mimo iż Bing jest mniejszy od Google to nie oznacza, że nie warto prowadzić kampanii reklamowych w nim. Wiele firm, z którymi współpracujemy od lat, już się przekonały, że działania w wyszukiwarce Microsoft bardzo dobrze uzupełniają tradycyjne strategie marketingowe, które głównie skupiają się na Google”  –  komentuje Jarosław.

Program Partnerski Microsoft Advertising to nie tylko potwierdzenie naszego zaangażowania i ciężkiej pracy, ale przede wszystkim otwiera nam większe możliwości wspierania rozwoju naszych klientów i asystowania im w uzyskiwaniu wyjątkowych rezultatów.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ