Home > Kariera > Content Marketing Specialist

Content Marketing Specialist

#WARSZAWA / ZDALNIE

TWOJE ZADANIA:

  • planowanie strategii contentowych SEO i działań wizerunkowych dla Klientów z branż m.in. medycyna i finanse
  • budowanie mapy treści
  • research fraz kluczowych
  • analiza konkurencji
  • badanie efektywności i optymalizacja działań

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI…

  • posiadasz min. rok doświadczenia oraz sukcesy w prowadzeniu projektów SEO lub projektów contentowych i potrafisz nam o nich opowiedzieć
  • masz strategiczne podejście do projektu (planujesz, zarządzasz/realizujesz, optymalizujesz wyniki) oraz myślisz analityczne (wiesz, że analityka jest punktem wyjścia i gwarantem sukcesu każdej strategii)
  • umiesz zrobić zaawansowany research fraz kluczowych oraz szukać popularnych i ciekawych tematów
  • na bieżąco śledzisz informacje o nowych algorytmach
  • potrafisz dopasować merytorykę treści do intencji wyszukiwania
  • wiesz, jak analizować wyniki konkurencji, żeby osiągać lepsze
  • znajome są Ci pojęcia: refreshing treści, content seeding, pillar content
  • nie są Ci obce narzędzia: Ahrefs, Semstorm, Google Analytics, Google Search Console, Google Keyword Planner, Contadu, SurferSEO, Excel
  • potrafisz ocenić tekst pod kątem strukturalnym, językowym i efektywnościowym

OFERUJEMY:

  • pracę m.in. dla TOPowej marki drogeryjnej w Polsce,
  • dołączenie do zespołu Content Marketingu, dla którego pisanie angażujących treści, to prawdziwa pasja, m.in. współtworzyliśmy portal edukacyjny dla przedsiębiorców Cyfrowe Rewolucje (mBank), nagrodzony Złotem w kategorii „Edukacja” przez jury konkursu Power of Content Marketing oraz wyróżniony w Złotych Spinaczach,
  • autorski program onboardingowy dostosowany do pracy w systemie zdalnym, który pomoże Ci się wdrożyć, poznać współpracowników, sposób organizacji pracy i nasze podejście do digitalu + wsparcie Buddy’ego, który pomoże Ci zaadaptować się do pracy w dziale + wsparcie dedykowanego mentora z obszaru SEO w obszarach takich jak np. analizy fraz, efektywne korzystaniu z narzędzi czy feedback odnośnie do gotowych treści
  • Współpracujesz z ekspertami z innych działów w teamach Klienckich: mamy in-house wszystkie działy digital: Strategia, SEM (Google Premier Partner), Paid Social, SEO, Content Marketing, Marketplace, Afiliacja (własna sieć afiliacyjna), CRM i Direct Marketing, Technologia i Analityka – działamy i mierzymy wszystko spójnie.
  • Możesz liczyć na stałą wymianę wiedzy, w ramach firmy mamy również regularne wewnętrze spotkania („Dzielimy się wiedzą”) oraz platformę z nagranymi szkoleniami wewnętrznymi z różnych obszarów digital marketingu oraz kompetencji miękkich
  • Masz również indywidualne spotkania z managerem; jasne zadania, cele i zasady ewaluacji (min. raz w roku), możliwość szybkiego awansu zależnego od Twoich wyników.
  • Otrzymasz wsparcie, jeśli będziesz chciał budować ekspercką markę osobistą
  • 100% zdalnie lub hybrydowo (WARSZAWA – Mokotów. Daleko od Mordoru, dog-friendly office).
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: 8-9.30
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia – umowa B2B lub umowa o pracę
  • Benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit

    Przebieg rekrutacji:
    1) Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów.
    2) Wstępna rozmowa telefoniczna z HR o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach
    3) Rozmowa wideo lub stacjonarna z liderami działu i HR (to także czas dla Ciebie – śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!)
    4) Zadanie.
    5) Możliwa dodatkowa rozmowa zapoznawcza z zespołem (opcjonalnie)
    6) Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.
    7) Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień 🙂

DOŁĄCZ DO NAS!

Jesteśmy czołową agencją digital w Polsce i strategicznym partnerem w rozwoju – zarówno biznesu naszych Klientów, jak i ludzi, którzy z nami pracują. Skutecznie wspieramy marketerów poprzez łączenie strategii digital marketingowej, zakupu mediów, analityki i technologii. Działamy na światowym poziomie dla takich marek jak m.in. mBank, Vectra, Polpharma, Credit Agricole, Innogy i więcej. Zgarniamy przy tym najważniejsze wyróżnienia branżowe (Effie, MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Performance Marketing Diamonds, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery). Sukces nam smakuje.

Mbank
Vectra
Polpharma
Credit Agricole
Kratki
Provident
Nagrody

JAK PRACUJEMY „OD KUCHNI”?

Wszystkie prawa zastrzeżone. Cube Group 2010 – 2022

Polityka Prywatności